• Son Zil Çalındı Karneler Verildi

  Son Zil Çalındı Karneler Verildi

  Yakın Doğu Kolejinde 2016-2017 eğitim öğretim yılı karnelerin verilmesiyle sona erdi.

  Tatile giren öğrencilerin karne heyecanı gözlerinden okunurken ortaokulu bitirenler liseye geçmenin heyecanını yaşadı, Yakın Doğu Kolejinden mezun olan liseli öğrenciler de hüzünle karışık bir mutluluğu tattılar.

  Son Zil Çalındı Karneler Verildi

  Sosyal, Kültürel, Sportif ve Akademik Başarılar Elde Edildi…

  Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne açıklamalarda bulunan Yakın Doğu Koleji Müdürü Işılay ARKAN, her sene ayrı bir heyecan ve istekle başladıkları eğitim yılına bu yıl da birçok başarı sığdırdıklarını ve bu eğitim öğretim yılını da başarıyla kapatmış olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

  Yakın Doğu Koleji’nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk özel okulu olarak 24. seneyi geride bıraktığını anlatan Okul Müdürü ARKAN, eğitimde ve öğretimde her zaman ilklerin okulu olarak öncülük yaptıklarını dile getirdi.

  “KKTC eğitimine katkımız çok büyüktür” sözlerini kullanan Arkan, “Her yıl mezun ettiğimiz öğrencilerimizin üniversite hayatlarındaki ve iş hayatlarındaki başarıları göğsümüzü kabartıyor. Gerek spor başarısı gerek akademik başarı olarak her zaman öncüyüz. Alanında profesyonel ve genç öğretmen kadromuz sayesinde öğrencilerimiz hem motivasyon anlamında hem de teorik anlamda iyi yetişiyorlar. Elde ettiğimiz başarılarımızdan ötürü hem öğretmen kadromu hem de öğrencilerimi tebrik eder, iyi bir tatil geçirmelerini dilerim.”  İfadeleriyle Yakın Doğu Koleji 2016-2017 eğitim öğretim yılının son zilini çaldı.

© Copyright 2018 | Near East Technology