• Yakın Doğu Koleji (YDK) Yeni Eğitim Öğretim Yılına Başladı


  Yakın Doğu Koleji eğitime öncülük edecek yeniliklerle hazırlandığı 2017-2018 eğitim öğretim yılına başladı.

  Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, yeni eğitim yılına 6. Sınıflar 11 Eylül Pazartesi günü İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladığı belirtildi.

  İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Yakın Doğu Koleji Müdür Muavini Ömer ÖZKAN, öğrencilere ve velilere yönelik bir konuşma gerçekleştirdi. Ömer ÖZKAN, konuşmasında; Yakın Doğu Doğu Kolejinin her yıl biraz daha büyümesinden bahsederek duydukları gururu ve heyecanı anlattı.

  Yeni Eğitim ve Öğretim Metotları Uygulanacak…
  ÖZKAN konuşmasında, koleje gelen her öğrencinin kendileri için değerli olduğunu ifade ederek, öğrencilerimin yeteneklerine  ve ilgilerine göre hem akademik, kültürel hem de spor anlamında çok donanımlı bir okula geldiklerini söyledi.

  Yakın Doğu Koleji’nde yeni eğitim ve öğretim metodlarının en doğru şekilde uygulandığını belirten ÖZKAN, tablet destekli eğitimle de eğitimin zirveye çıktıyı bir eğitim anlayışıyla her şeyin en güzelinin öğrenciler için yapılacağını ve mutlu bireyler yetiştirileceğini dile getirdi.


  Başarılı Bir Yıl Temenni Edildi…
  Yakın Doğu Koleji GCE bölümünde diğer tüm sınıflar yeni eğitim öğretim 12 Eylül Salı günü merhaba dedi.

  Yeni eğitim öğretimim yılının açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Işılay ARKAN, bu yıl da geçmiş yıllarda olduğu gibi başarılı bir yıl geçireceklerinden emin olduklarını belirtti.

  Bu yaz çıkan başarılı GCE sonuçları için öğrencilerini ve emeği geçen tüm öğretmenlerini kutlayan ARKAN, her yıl katlanarak artan akademik başarılarının yanı sıra kültür gezilerle de eğitim ve öğretimi destekleyeceklerini ifade ede etti.

  Okul Müdürü ARKAN, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenci ve velilerine hayırlı olmasını diledi.

© Copyright 2018 | Near East Technology