2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Başarıları

Date Added: 26 Kasım 2019, 09:47
Last Updated Date:27 Kasım 2019, 15:44

Şampiyonluklar:

  1. 15 Kasım Cumhuriyet Yol Koşusunda Lise Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  2. 15 Kasım Cumhuriyet Yol Koşusunda Lise Kız Takımı KKTC Şampiyonu
  3. 27 Aralık Atatürk Yol Yarışlarında Lise Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  4. Atletizm Eleme Yarışları Lise kız Takımı KKTC Şampiyonu
  5. Atletizm Eleme Yarışları Lise Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  6. Atletizm Final Yarışları Lise Kız Takımı KKTC Şampiyonu
  7. Atletizm Final Yarışları Lise Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  8. Badminton Lise Kız Takımı KKTC Şampiyonu
  9. Badminton Lise Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  10. Badminton Ortaokul Kız Takımı KKTC Şampiyonu
  11. Badminton Ortaokul Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  12. Basketbol Ortaokul Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  13. Basketbol Lise Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  14. Futsal ortaokul Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  15. Hentbol Ortaokul Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  16. Yüzme Ortaokul Erkek Takımı KKTC Şampiyonu
  17. Yüzme Ortaokul Kız Takımı KKTC Şampiyonu
  18. Yüzme Lise Kız Takımı KKTC Şampiyonu
  19. 15 Kasım Cumhuriyet Yol Yarışları Ortaokul Erkek Takımı KKTC 2.si
  20. 27 Aralık Atatürk Yol koşuları Ortaokul Erkek Takımı KKTC 2.si
  21. 27 Aralık Atatürk Yol koşuları Ortaokul Kız Takımı KKTC 2.si
  22. Basketbol Lise Kız Takımı KKTC 2.si
  23. Kross Yarışları lise Erkek Takımı KKTC 2.si
  24. Yüzme Yarışları Lise Erkek Takımı KKTC 2.si
  25. 27 Aralık Atatürk Yol Koşuları Lise Kız KKTC 3.sü
  26. Kross Yarışları Ortaokul Erkek Takımı KKTC 3.sü
  27. Kross Yarışları Ortaokul Kız Takımı KKTC 3.sü
  28. Tenis Ortaokul Kız Takımları KKTC 3.sü
  29. Tenis Ortaokul Erkek Takımları KKTC 3.sü

Rekorlar:

  1. MEB’nın düzenlemiş olduğu Atletizm Gençler Finalinde Sude Kadıoğlu Gulle Atmada KKTC Rekoru kırmıştır.
  2. MEB’nın düzenlemiş olduğu Atletizm Gençler Finalinde Hasan Avukat Sırıt ile Atlamada KKTC Rekoru kırmıştır.
  3. Yüzme Branşında 4 X 100m’de Lise kız Takımı KKTC Rekoru Kırmıştır.
  4. Yüzme Lise Erkek Takımı sporcularımızdan Cahit Bozatlı 200m Kelebek branşında KKTC Rekorunu kırmıştır.
  5. Yüzme Lise Kız Takımı sporcularımızdan  Başak Bizden 50m ve  100m Kelebek branşında KKTC Rekorunu kırmıştır.
  6. Yüzme Lise Kız Takımı sporcularımızdan  Nermin Ulaç  200m Kurbağalama branşında KKTC Rekorunu kırmıştır.
  7. Yüzme Ortaokul Erkek Takımı sporcularımızdan Enes Kansız 12 yaş klasmanında 200m kelebek ve 400m Serbest branşlarında KKTC Rekorunu kırmıştır.
  8. Yüzme Ortaokul Erkek takımı sporcularımızdan Emre Ersoy 50m serbestte Okul sporları Yıldızlar Rekoru, 200m Sırt KKTC 14 yaş rekoru ve KKTC Okul Sporları Yıldızları Rekoru 100m sırt Okul Yıldızlar Rekoru, 50m sırt KKTC 14 yaş Rekoru ve Okul Yıldızlar Rekoru kırmıştır.
  9. Türkiye Salon Yarışları Şampiyonası U14 Uzun Atlamada Gürsu Gürler Türkiye 1.si ve 60m Türkiye 2.si olmuştur.
  10. Türkiye Salon Yarışları Şampiyonası U16 Yüksek Atlamada Ayben Arapoğlu Türkiye 2.si olmuştur.
  11. Türkiye Salon Yarışları Şampiyonası U18 Yüksek Atlamada Azat Etkü Türkiye 4.sü olmuştur.
  12. Türkiye Salon Yarışları Şampiyonası U16 60m’de Petek Öztürk Türkiye 4.sü olmuştur.