Kadro

Asım İDRİS
- Ortaöğretim Eğitim Başkanı / Lise Müdürü / Tarih
Ömer Özkan
- Ortaokul Müdürü / Kimya
Sait Baki
- Müdür Muavini / Fizik
Çiğdem Ozan
- Müdür Muavini / Biyoloji Akademik Sorumlusu
Sermin Mayın Haydar
- Müdür Muavini / ICT
Mete Hanoğlu
- Müdür Muavini / Matematik Bölüm Başkanı
Cem Hami
- Fen Bölüm Başkanı
Ebru Özkul
- Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı
Erden Gazioğlu
- Arts Bölüm Başkanı
Halil Selçuk
- Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı
Mert Mertkaya
- Bilgisayar Bölüm Başkanı
Mustafa Özpolili
- Beden Eğitimi Bölüm Başkanı
Nezire Dahlameroğlu
- Yabancı Diller Bölüm Başkanı
Rasiha Altunkaya
- Rehberlik Bölüm Sorumlusu
Ali Gülmezer
- Koordinatör - Türk Dili ve Edebiyatı
Erol Şensoy
- Koordinatör - Teknik Çizim
Ertaç Uçaner
- Koordinatör
- Müzik Bölüm Sorumlusu
Mehmet Batkan
- Koordinatör - Coğrafya
Fırat Deniz
- Koordinatör - Beden Eğitimi
İzlem Akansel
- Fizik Akademik Sorumlusu
Derviş İşgüzar
- Fizik
Feridun Üstün
- Fizik
Melihan Arısoy
- Fizik
Özbil Akbil
- Fizik
Özgün Özgeç
- Fizik
Savaş Oğul
- Fizik
Tutku Karaöz
- Fizik
Yusuf Kargılı
- Fizik
Gülten Sert
- İngilizce Akademik Sorumlusu
Özge Afşaroğlu
- İngilizce Akademik Sorumlusu
Aysel Akkagün
- İngilizce
Emine Cihangir
- İngilizce
Emine G. Bekçi
- İngilizce
Esma Öze
- İngilizce
Fatma Dağcın
- İngilizce
Feride Bağzıbağlı
- İngilizce
İmren Konil
- İngilizce
İpek Şah
- İngilizce
İzlem Erülkü
- İngilizce
Jülide Çobanoğluları
- İngilizce
Lesley Hakseven
- İngilizce
Melis Yücesan
- İngilizce
Müesser S. Eğilmez
- İngilizce
Ödül Özgüm
- İngilizce
Ruşen Özanıl Yaratan
- İngilizce
Sıdıka Borucu
- İngilizce
Tuğçem Volkan
- İngilizce
Zehra Kebapçıoğlu
- İngilizce
Zühre Çalışır
- İngilizce
Eşgül Özsev
- İngiliz Dili ve Edebiyatı
Ferdiye Kanaga
- İngiliz Dili ve Edebiyatı
Pınar Hıncal
- Matematik Akademik Sorumlusu
Hakan Tunceri
- Matematik - E-Eğitim Sorumlusu
Asena Cin
- Matematik
Ayşe H. Yücetürk
- Matematik
Ayşe Ziyaettin Doğu
- Matematik
Çise Baykent
- Matematik
Feriha Kansu
- Matematik
Melahat Uskuri
- Matematik
Özlem Hocaoğlu
- Matematik
Pembe Arıkan
- Matematik
Sabire Vehbi Gazivoda
- Matematik
Seda Kutay
- Matematik
Selin Aniz
- Matematik
Seralp Dalgıç
- Matematik
Şerife Kızıler
- Matematik
Soner Erçika
- Matematik
Yazgülü Gürbudak
- Matematik
Ziver Mulla
- Matematik
Yeliz Akça
- Kimya Akademik Sorumlusu
Açelya ÖZBOŞNAK
- Kimya
Fulya Bozkurt
- Kimya
Güniz Berkan
- Kimya
Lale H. Nalcıoğlu
- Kimya
Seçil Özkan
- Kimya
Seniha Arsal Kor
- Kimya
Ayla Dikengil
- Biyoloji
Fatma Zorlu
- Biyoloji
Gözde Ozan Bayraktar
- Biyoloji
Gülşah Yarman
- Biyoloji
Nezire Güzen Şensoy
- Biyoloji
Övgü Engüney Özkul
- Biyoloji
Pembe Bayraktar
- Biyoloji
Mustafa Anayasa
- Biyoloji - Fen
Ayşe Deniz
- Türkçe Akademik Sorumlusu
Acar Tezer
- Türkçe
Ayşen Balbaz
- Türkçe
Ceyda ARAP
- Türkçe
Funda Yaman
- Türkçe
Nesip Nalcıoğlu
- Tarih - Coğrafya Akademik Sorumlusu
Asena Taçoy
- History
Ayşe Altun
- Tarih
Bahar Özada
- Tarih
Ceren ŞÜKÜR
- Tarih
Emine Güzel
- Tarih
Hüseyin Tufan
- Tarih
Merve Kara
- Tarih
Yusuf ATMAN
- Sosyal Bilgiler - Tarih
İlknur Kalabalık
- Fransızca Akademik Sorumlusu
Babajan Satoyyev
- Fransızca
Bahire Gayde
- Fransızca
Serap Göçer
- Fransızca
Cahit Solkanat
- Beden Eğitimi
Emine Kasaboğlu
- Beden Eğitimi
Erge Körükçü Zabit
- Beden Eğitimi
Fatoş Serhaner
- Beden Eğitimi
Hasan Akmansoy
- Beden Eğitimi
Meryem H. Demir
- Beden Eğitimi
Niyazi Serhaner
- Beden Eğitimi
Ayten Mertkaya
- Bilgisayar
Didem Demircioğlu Gençaylı
- Bilgisayar
Kumru Karahüseyin
- Bilgisayar
Meryem Atik
- Bilgisayar
Buğra Keskindağ
- Bilgisayar Bilimi